Як купити

Книжки видавництва можна придбати безпосередньо на нашому сайті, а також - у книгарнях та інтернет-книгарнях України.

Способи оплати в межах України

Оплатити замовлення можна:
- банківською карткою через систему LiqPay на нашому сайті. Це швидкий та надійний спосіб здійснення оплати, яка буде одразу ж зафіксована. Це скоротить час на обробку замовлення і зменшить вартість доставки. У цьому випадку Ваша картка має бути налаштована для покупок через інтернет;
- передоплатою - через термінали Приватбанку, у касі банку. У цьому випадку відповідні банківські реквізити (номер корпоративної банківської картки або поточного рахунку) будуть надіслані Вам на електронну скриньку чи мобільний телефон (sms). Однак Вам необхідно буде надіслати нам відповідне повідомлення про здійснення оплати на нашу електронну скриньку litopys@ukr.net або за нашими телефонами (дзвінком чи sms), вказавши номер замовлення або прізвище, ім’я, та суму оплати;
- післяплатою при отриманні у відділеннях Нової пошти, Укрпошти та інших перевізників.

Доставка замовлень в межах України

1. Нова пошта: замовлення доставляється в обране замовником відділення "Нової пошти" або за вказаною адресою у Вашому населеному пункті (якщо у Вашому населеному пункті існує відділення "Нової пошти"). Доставка відбувається протягом 1–5 робочих днів. Для отримання замовлення у відділенні "Нової пошти" Вам необхідно буде мати при собі паспорт і назвати номер вантажної декларації (висилається на вказану при замовленні електронну адресу чи мобільний телефон після відправки замовлення). Замовлення необхідно отримати протягом 5 робочих днів з моменту доставки його в обране відділення Нової пошти: в іншому разі перевізник може вимагати від Вас додаткову оплату за зберігання замовлення. Адреси і телефони відділень компанії "Нова пошта" можна подивитись тут. Доставку замовлення оплачує одержувач. При вартості замовлення понад 1500 грн - книги надсилаються за кошт видавництва.

2. Укрпошта: замовлення надсилаються у відділення Укрпошти Вашого населеного пункту. Адреси і телефони відділень "Укрпошта" можна подивитись тут. Термін доставки орієнтовно 2-5 робочих днів. Для отримання замовлення Вам необхідно буде мати при собі паспорт.

3. Самовивіз з офісу видавництва у Львові (вул. Костюшка, 2).

4. Інші служби доставки, зручні для замовника в межах України.

5. Повернення товару. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

Публічний договір інтернет-магазину ТОВ "Літопис" (Оферта)

Наведений нижче текст є офіційною публічною пропозицією (відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України) укласти Публічний Договір купівлі-продажу Товарів розміщених на Сайті ТОВ «Літопис» (надалі — Договір).

Покупець приймає (акцептує) умови цієї пропозиції (оферти) в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Оформити замовлення" на Сайті інтернет-магазину, що означає підтвердження Покупця про ознайомлення з текстом цього Договору та згоду з його умовами. Наявність будь-яких заперечень Покупця щодо надання, таким чином, своєї згоди звільняє Продавця від будь-якої відповідальності за невиконання умов цієї пропозиції і надає Продавцю право скасувати Замовлення в односторонньому порядку. Перед здійсненням купівлі книг на сайті ТОВ «Літопис» уважно прочитайте цю Оферту.

 

1. Визначення термінів

1.1. ТОВ «Літопис» – Товариство з обмеженою відповідальністю «Літопис», код ЄДРПОУ 23963698, місцезнаходження: 79005, Україна, Львівська обл., м. Львів, вул. Дудаєва, 17/22.

1.2. Продавець – ТОВ «Літопис».

1.3. Покупець – фізична особа, яка прийняла в повному обсязі та без виключень умови Договору (особа, яка здійснила акцепт Оферти) в порядку визначеному цим Договором.

1.4. Сторони – Продавець та Покупець.

1.5. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою http://www.litopys.lviv.ua та призначений для надання інформації та оформлення замовлення Покупця на підставі цього Договору.

1.6. Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, щодо яких вказуються ціна, назва, опис. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

1.7. Контент - товар, що представлений на сайті http://www.litopys.lviv.ua в електронному (цифровому) форматі, що включає в себе текстові, зображувальні, аудіо або інші файли, що надані у різних форматах та призначені для використання Покупцем в особистих цілях шляхом відтворення (перегляду) на обладнанні Покупця.

1.8. Представник Покупця – фізична особа, яка пред’явить роздруковане замовлення або інший документ, що свідчить про укладання Договору з Продавцем.

1.9. Перевізник – юридична особа або фізична особа – підприємець, який прийняв на себе за Договором обов’язки по доставці Товару до пункту призначення, зазначеного Покупцем.

2. Предмет договору

2.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, передати у власність Товар Покупцю, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та сплатити його вартість.

2.2. Товар замовляється Покупцем виключно для особистих, сімейних, побутових потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

2.3. Контент може бути використаний Покупцем виключно в особистих цілях шляхом відтворення (перегляду) виключно на обладнанні Покупця. При цьому, при використанні контенту Покупець не має права: - використовувати контент яким-небудь способом з метою передачі третім особам або забезпечення доступу третім особам до контенту; - використовувати контент в підприємницьких цілях або з метою отримання вигоди від будь-якого використання; - переробляти, поширювати, публічно показувати, публікувати в глобальній мережі Інтернет, імпортувати, здавати в прокат, публічно виконувати, повідомляти в ефір або по кабелю, доводити до загального відома контент; - розміщувати контент на будь-яких ресурсах таким чином, або вчиняти інші дії, за яких треті особи можуть отримати доступ до контенту.

2.4. Покупець гарантує Продавцю, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання і виконання Договору відповідно до його умов.

3. Порядок замовлення товару

3.1. Покупець може оформити замовлення самостійно на сайті, на умовах цього Договору. Покупець оформляє Замовлення на Сайті шляхом додавання обраних Товарів у віртуальний «Кошик» та натиснувши кнопку «Оформити замовлення». Найменування, асортимент, кількість та ціна Товару, що є предметом цього Договору, визначаються у замовленні Покупця, розміщеному через електронний каталог.

3.2. При оформлені замовлення на сайті Покупець зобов’язаний надати про себе наступну інформацію: ● Ім'я, прізвище; ● електронну пошту. ● адресу доставки Товару; ● контактний номер телефону; ● та іншу необхідну інформацію.

3.3. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої при оформленні замовлення інформації та її чистоту від претензій третіх осіб. У випадку наявності помилок та/або надання неповних даних в полях «Ім’я», «Прізвище», «Номер телефону» та інших, Продавець повністю звільняється від відповідальності за неналежне виконання замовлення.

3.4. Покупець вправі оформити замовлення на будь-який Товар, який представлений на сторінках Сайту. Кожний Товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Виключення із зазначеного правила вказані при описі кожного Товару у випадку проведення акцій, зняття Товару з продажу та інше.

3.5. Після оформлення замовлення представник Продавця відправляє повідомлення на контактний email Покупця з підтвердженням прийняття замовлення. Отримання email-повідомлення Покупцем є підтвердженням прийняття замовлення. В подальшому представник Продавця може зв’язатися з Покупцем (по телефону або через електронну пошту) для уточнення інформації щодо умов замовлення та доставки. Відправка замовлень з післяплатою здійснюється лише після підтвердження номеру телефону клієнта.

3.6. При неможливості замовлення, придбання та доставки Товару представник Продавця повідомляє про це Покупця (по контактному номеру телефону або через електронну пошту).

3.7. При відсутності Товару Покупець вправі замінити його іншим Товаром або анулювати замовлення.

4. Ціна товару та порядок здійснення оплати

4.1. Ціна Товару на сторінках Сайту зазначається в гривнях за одиницю Товару та є інформаційною.

4.2. Зазначена на Сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. Ціна на замовлений Товар не підлягає зміні після підтвердження прийняття замовлення відповідно до п. 3.5. цього Договору.

4.3. Повна вартість замовлення складається із: - вартості Товарів (з усіх розділів сайту); - вартості послуг з доставки Товару.

4.4. Порядок здійснення оплати за Товар визначається у розділі «Оплата».

5. Доставка товарів

5.1. Способи, порядок та строки доставки Товару зазначені на сайті в розділі «Доставка замовлення в межах України». Порядок та умови доставки замовленого Товару погоджуються Покупцем з представником Сайту.

5.2. Доставка Товарів, які були замовлені та придбані Покупцем, здійснюється Продавцем або третьою особою (Перевізником). При здійсненні доставки Товару, Товар передається безпосередньо Покупцю, або Представнику Покупця.

5.3. Для виконання зобов’язань за цим Договором Продавець має право залучати третіх осіб (юридичних осіб та/або фізичних осіб – підприємців) за договорами доручення, комісії, перевезення тощо.

5.4. Вартість доставки Товару в рамках кожного замовлення розраховується виходячи із ваги всіх замовлених Товарів, адреси доставки замовлення, тарифів на доставку, які описані на сайті в розділі «Доставка» та оплачується Покупцем.

5.5. Сторони домовились, що Продавець виконав свої зобов’язання за цим Договором після передачі (отримання) Покупцем замовлених Товарів.

5.6. Перехід ризиків та права власності на Товар від Продавця до Покупця відбувається в момент приймання-передачі Товару.

5.7. Порядок повернення Товарів визначається у розділі «Повернення Товару».

6. Відповідальність сторін

6.1. Сторони несуть відповідальність передбачену чинним законодавством України та цим Договором.

6.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, яка була нанесена Покупцю внаслідок неналежного використання ним Товарів, замовлених в інтернет-магазині.

6.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим Договором на час дії обставин непереборної сили.

6.4. Всі спори та суперечки, які виникають при виконані Сторонами зобов’язань по цьому Договору, вирішуються шляхом переговорів. У випадку неможливості їх усунення, Сторони мають право звернутися за захистом своїх прав та інтересів в судовому порядку.

7. Строк дії договору

7.1. Договір діє з моменту його укладення, тобто з моменту прийняття (акцепту) Договору Покупцем, в порядку передбаченому цим Договором.

7.2. Договір діє до моменту повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за Договором.

7.3. Сторони можуть достроково розірвати Договір за взаємною згодою.

8. Використання персональних даних

8.1. Інформація, що надається Покупцем (ПІБ, номер мобільного телефону, електронна адреса, поштова адреса, платіжні дані тощо), є його персональними даними. Персональні дані Покупця є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється продавцем відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та законодавства України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Покупцем.

8.2. Приймаючи умови Публічної оферти Покупець добровільно надає Продавцю свої персональні дані для реєстрації на сайті http://www.litopys.lviv.ua, а також згоду на їх збір, обробку та зберігання Продавцем. Покупець також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Продавця.

8.3. Покупець безпосередньо після реєстрації або в будь-який інший момент може встановити заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Для цього Покупець повинен звернутися до за телефоном, вказаним  на сайті http://www.litopys.lviv.ua з відповідним повідомленням. Покупцю також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

8.4. Для цілей, передбачених п. 8.2. цієї Угоди, Покупець надає Продавцю право направляти йому будь-яку інформацію комерційного та/або інформаційного характеру (електронні комерційні повідомлення), а також інформацію про інші споживчі пропозиції поштою, електронною поштою, телефоном, SMS, через мобільні додатки, повідомленнями, здійснювати дзвінки на вказаний телефонний мобільний номер.

8.5. Дані Покупця, зазначені у реєстраційних даних, є конфіденційними. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Продавця і сам Покупець. Ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

9. Інші умови

9.1. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати умови цього Договору, без попереднього повідомлення про це Покупця. Нова редакція цього Договору вступає в силу з моменту опублікування її на Сайті.

9.2. Всі інформаційні матеріали, які представлені в інтернет-магазині, носять довідковий характер та не можуть в повній мірі передати інформацію про властивості та характеристики Товару, включаючи колір, розмір та форми та іншого. У випадку виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей, характеристик Товару та іншого, Покупець має можливість, перед оформленням замовлення, звернутися до Продавця за телефонами зазначеними на сайті для з’ясування повної інформації про Товар.