Дослідження Юзефа-Марії Рушара про образ Риму у світі творчої уяви Збіґнєва Герберта – надзвичайно цікава й інтелектуально насичена інтерпретація поетичного переосмислення давньоримської цивілізації як парадигми європейської ментальності.
У книзі «Без рутини. Про поезію Віслави Шимборської та Збіґнєва Герберта» Войцех Ліґенза пропонує цікаве порівняння поезії Віслави Шимборської та Збіґнєва Герберта крізь призму неканонічного, позбавленого усталених літературно-критичних норм і зразків аналізу світосприйняття двох поетів.
Автобіографія математика Станіслава Уляма – це історія одного з найвидатніших науковців ХХ століття, історія його наукового шляху і досягнень, багата на пророчі припущення і пересипана жвавими оповідками. Улям народився у Львові та був активним учасником математичних зібрань у «Шкотській кав’ярні», а з 1944 року працював у Лос-Аламоській лабораторії (США), де долучився до творення революційних змін у повоєнному світі.
Навчальний посібник адресований студентам освітнього рівня маґістра спеціальності 022 «Дизайн», спеціалізації «Графічний дизайн». Він є методичним супроводом навчальної дисципліни «Методика підготовки маґістерської роботи», яка викладається у другому семестрі програми маґістерського навчання, а також самостійної роботи над маґістерським дослідженням і впровадженням його результатів.
Зошит-конструктор «Українська мова» – унікальна нагода навчатися та ство-
рювати власні ілюстрації під час уроків та вдома.
Зошит створено за принципом компетентнісного підходу. Видання передбачає
вивчення української мови через деякі техніки арттерапії (малювання правил та
винятків з них, кольористика).
Анкета для знайомства, рубрики «Моя найкраща думка сьогодні», «Мій ре-
Чи існують ще виміри, крім звичних трьох просторових і одного часового? Чи можливо подорожувати в часі й змінити минуле? Чи існують паралельні світи? Багато з нас замислювалися над цим, однак донедавна науковці відкидали такі ідеї.
“Помаранчева дівчинка” – це не книжка про Помаранчеву революцію, це книжка про велике кохання, яке приходить у віці Ромео і Джульєтти. Норвезький філософ-письменник Юстейн Ґордер, знаний українським читачам завдяки перекладеним романам "Світ Софії", “Різдвяна містерія” намагається осягнути сенс життя чистими очима дитини-підлітка, ще раз нагадуючи про те, що світ – не нудний вигляд з вікна.